milzme

Volání na skype více uživatelům.

Jak mohu součastně zavolat dvěma uživatelům a spolu snimi hovořit. Prosím o podrobný návod postupu. Děkuji.

Nejlepší odpověď
kenyrts

určitě to jde a bez problémů:

Jak na konferenční hovory ve Skypu
Mezi funkce oblíbeného klienta Skype patří také efektivní nástroj pro uskutečňování konferenčních hovorů, díky kterému můžete mluvit s více lidmi současně.

Klient Skype umožňuje sestavit vzájemné volání ve skupině až devíti účastníků. I zde samozřejmě platí, že volání uvnitř sítě Skype (z počítače na počítač) je zcela zdarma. V případě, že používáte placenou službu SkypeOut, můžete konferenční hovor navíc uskutečnit s lidmi používajícími mobilní telefony nebo pevnou linku.

Pro založení konferenčního hovoru klikněte v hlavním okně klienta na nabídku Hovor a vyberte položku Zahájit konferenční hovor. V nově otevřeném okně zvolte pomocí tlačítka Přidat požadované účastníky konferenčního hovoru. Pro zahájení hovoru klikněte na tlačítko Start.

Pro přidání dalších účastníků během hovoru stačí v záložce Konference kliknout na tlačítko Přidat a následně vybrat kontakty pro přizvání do stávající konference.