Všeználek

Internet BEZ pevné linky ??

Neznáte internet který NENÍ přes pevnou linku? Nechci zbytečně platit za pevnou a ještě k tomu mít drahý internet.Třeba můžete napsat jaký máte vy,dostupnost bych si ověřil sám.
Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Ano,pevnou linkou myslím telefon,ne mobil.

Nejlepší odpověď
www

Vyber si podle svých představ, nevím zcela přesně co myslíš pevnou linkou (telefon?). Osobně používáme doma UPC, je zde i dobrý NetBox. O2 se tady volí jen z nouze, není-li jiný poskytovatel. V každé oblasti to ale může být trochu jiné, vybírej:

Zdroj: www.google.com/m?q=pos­kytovatel%C3%A9+in­ternetu&clien­t=ms-opera-mini&channel=new

Další odpovědi
mosoj

O2 běžně poskytuje internet bez telefonního tarifu za 400Kč/ měsíc (ADSL).
Dostupná rychlost je podle vzdálenosti od ústředny. Max. byla 16 Mbits ale nyní je myslím ještě větší. Je to ale rychlost pro download. Upload je nízký.

Ella

znám, bohužel pro vás je to od místního poskytovatele pouze pro okolí. Pevnou linku jsme nikdy neměli a nikdo v celém baráku ji nemá.

Myslím ale, že v dnešní době už to ani není potřeba – skoro nebo každý mobilní operátor nabízí i internet, bohužel jak to s tím je, to nevím…

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8&q=internet+bez+pev­n%C3%A9+linky

MILAN1961

mám UPC a jsem spokojen