Poklička

Lze ušetřit při hromadném placení televize, internetu, a pevné linky telefonu?

Já /ve vlastním domě/ zatím platím zvlášt internet, a zvlášt telefon/pevná/ a zvlášt televizi. Internet a telefon platím přes O2. Slyšel jsem,že by šlo tyto služby /tudíž za jednu cenu/ za tři služby/,zaplatit najednou. A prý,že by to vyšlo i levněji. Je to pravda? Nevím,na koho se obrátit,jak to tedy udělat? Proto Vás snažně prosím,zda by to nevyšlo výhodněji a zda by ohledně tohoto problému mi někdo neporadil. Děkuji za odpovědi či rady.

Odpovědi
ivzez

Musíte se douhodnout s poskytovatelem (O2) všech tří služeb,
např. si sjednat některý balíček se smlouvou na dobu určitou.

Připomínám, že i v případě např. kabelové televize
budete povinen platit koncesionářský poplatek ČT
(135 Kč měsíčně) a ČRo (45 Kč měsíčně).

mosoj

SIPO.
Doplňuji:
Jo špatně jsem to pochopil. Levněji to ale těžko vyjde.

Funna

a televizi platíš komu?…myšlíš koncesní poplatek (ten se platí vždycky a vždyckty samostatně), nebo jiné programy, než co jsou zdarma?…jediný O2 balíček služeb co jsem našla je http://www.te­lefonnisluzby­.cz/kombinace-sluzeb/o2-volani-internet-televize.html ale to nevypadá jako oficiálnístránky O2…takže pokud chceš zůstat u O2, musíš se domluvit s nimi…a nejlépe pohrozit odchodem, oni pak obvykle nabídnou něco levnějšího…sa­mozřejmě existují i jiní dodavatelé těchto služeb, kteří to mají opravdu v jednou „balíku“ za jednu cenu, jako je např. UPC, Nej TV, Netbox…atd (na netu se toho dá najít spousta)…ale vše se odvíjí od místa bydliště, jestli tam mají zřízenou službu…

ptáč

Kdo používá internetové bankovnictví, ušetří zrušením SIPO a placením přímo společnostem.