Avatar uživatele
Poklička

Lze ušetřit při hromadném placení televize, internetu, a pevné linky telefonu?

Já /ve vlastním domě/ zatím platím zvlášt internet, a zvlášt telefon/pevná/ a zvlášt televizi. Internet a telefon platím přes O2. Slyšel jsem,že by šlo tyto služby /tudíž za jednu cenu/ za tři služby/,zaplatit najednou. A prý,že by to vyšlo i levněji. Je to pravda? Nevím,na koho se obrátit,jak to tedy udělat? Proto Vás snažně prosím,zda by to nevyšlo výhodněji a zda by ohledně tohoto problému mi někdo neporadil. Děkuji za odpovědi či rady.

Zajímavá 0 před 3435 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Musíte se douhodnout s poskytovatelem (O2) všech tří služeb,
např. si sjednat některý balíček se smlouvou na dobu určitou.

Připomínám, že i v případě např. kabelové televize
budete povinen platit koncesionářský poplatek ČT
(135 Kč měsíčně) a ČRo (45 Kč měsíčně).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

SIPO.
Doplňuji:
Jo špatně jsem to pochopil. Levněji to ale těžko vyjde.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

a televizi platíš komu?…myšlíš koncesní poplatek (ten se platí vždycky a vždyckty samostatně), nebo jiné programy, než co jsou zdarma?…jediný O2 balíček služeb co jsem našla je http://www.te­lefonnisluzby­.cz/kombinace-sluzeb/o2-volani-internet-televize.html ale to nevypadá jako oficiálnístránky O2…takže pokud chceš zůstat u O2, musíš se domluvit s nimi…a nejlépe pohrozit odchodem, oni pak obvykle nabídnou něco levnějšího…sa­mozřejmě existují i jiní dodavatelé těchto služeb, kteří to mají opravdu v jednou „balíku“ za jednu cenu, jako je např. UPC, Nej TV, Netbox…atd (na netu se toho dá najít spousta)…ale vše se odvíjí od místa bydliště, jestli tam mají zřízenou službu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Kdo používá internetové bankovnictví, ušetří zrušením SIPO a placením přímo společnostem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek