Rosie5

Volalo mi číslo 112, co se děje?

Dobré ráno, dnes mi volala linka 112. Bohužel jsem spala takže jsem to neslyšela. Nikdy jsem na toto číslo nevolala. Nevíte proč mohli volat?

Odpovědi
anonym

Přetři si oči a podívej se ještě jednou. Ze 112 ti nemohli volat!

klumprt

To oni, když nemají do čeho píchnout, tak si namátkově u občanů ověřují, jestli je všecko v cajku. 🙂

Kulpix

Ze 112 nikdo nevolá! Pokud by IZS něco potřeboval , sháněl … bude volat z civilního , nebo skrytého čísla.