martin14

Vodítko pro psy

Kde se dá sehnat takový ten obleček na který se dá přidělat vodítko a dělá se takový obeček na míru, protože mám labradora který ještě roste tak aby mu to nebylo malý.

Nejlepší odpověď
anonym

Pes sice není dravec,jak se tady mylně někdo domnívá,ale šelma.Jedná se o domestikovanou psovitou šelmu,která se po tisíciletí prožité vedle člověka v mnohém přizpůsobila,něk­teré své vlastnosti rozvinula,některé vlohy poněkud zakrněly.Pes,který žije celoročně v bytě,zvláš't krátkosrstá plemena, potřebují při přechodu z přetopeného bytu do venkovního mrazu nebo deště nějakou ochranu ledvinových partií na hřbetě. Labrador rozhodně není abonent na takové opatření,zvlástě ne v tomto ročním obobí.Ve vašem případě by bylo spíše psa nějakým způsobem otužovat,poskytnout mu dostatek pohybových aktivit a vychovat z něj spíše sportovně založeného jedince,protože takoví bývají i méně náchylní na různé onemocnění.V zdra­vém těle-zdravý duch! Není nic smutnějšího než pohled na mladého obézního psa,který se sotva šourá,plazí jazyk a pracuje k infarktu. V případě labradora máte plemeno původně sice vynikajícího otužilého plavce a aportéra,ale v moderní době je to pes se sklonem k lenosti a přežírání,tak si toho vašeho nezkažte,dokud je mladý.Až bude starý,nemocný pes bude potřebovat možná nějaké ochranné pomůcky a oblečky,ale teď ho tím neponižujte…:D

Další odpovědi
anonym

Martine, já vím, že čekáš jinou odpověď, ale musím ti napsat, že to neděláš dobře, teď je léto, vůbec nepotřebuje obleček, je to pes, který má rád vodu, dokonce jje k tomu přizpůsobený, tím, že bys mu dával obleček, bys ho jen zchoulostivěl, nedávej mu ho, on to vážně nepotřebuje, pokud tedy nejde o nějaký „psí karneval“, v tom případě se zeptej v nějakém zverimexu, mají tam určitě kontakty na lidi, co to šijí, posílám ti nějaký písmenka o tomhle pejskovi:-))
http://www.labrador-retriever.estran­ky.cz/clanky/his­torie-retrieveru.html

Brčko

Pes je dravec a je od přírody vybaven schopností přežít nepohodu daleko líp než my ,jsem měl jsem psa a nikdy jsem mu nic nedával,žil 16 let bez jediného onemocnění.