hubickova

vodafone – zákazník

Myslíte,že když se upíšu Vodafone jako zákazník třeba na rok,budu mít lepší podmínky,třeba levnější volání a sms??Jsem uživatel,ale bez upsání na nějakou určitou dobu a mám pocit,že nemám žádné extra výhody.Neprovolám moc,mám ten nejmenší paušál,ale i tak si říkám,že volat za šest kaček je docela dost.Měsíčně platím i s paušálem necelé dvě stovky.

Odpovědi
Sůwa

Mám od Vodafone připojení na internet – paušál připojení na stálo a mobil – nabito 119. Pokaždé se mi podařilo získat nějakou slevu pro internet, jen jsem tomu musela trošku pomoct dotazem. Jsem spokojená, nemám důvod něco měnit. 🙂

Bedy

Zkuste se třeba podívat po nabídce jiného operátora – zkuste použít kalkulačku tarifů zde: https://www.mta­rifikator.cz/
Je to asi nejlepší kalukačka u nás, schválně se můžete podívat.

Jinak obecně nejlevnější předpalcenou kartu (na kredit) nabízí BleskMobil – koupíte v každé trafice. Více na www.bleskmobil.cz
Obecně nejlevnější paušály má náš 4. operátor U:fon – jukněte www.ufon.cz

Jinak pokud přejdete k jinému operátorovi, můžete si s sebou vzít své číslo. Převod čísla trvá asi týden.
O převodu čísla k U:fonovi se dočtete víc zde: http://www.ufon­.cz/cs/pro-zakazniky/preneseni-cisla

beer

U této firmy není žádné srovnatelné upisování na rok ap., nevěř laikům. Vyber si tarif a pokud bude „na míru“ platíš již od počátku hovoru vše po vteřinách. Mám internet v mobilu + 30 minut volání kamkoliv po vteřinách za 230kč.
Jsem letitý zákazník tohoto operátora a nemohu si při srovnávání s konkurencí stěžovat ))
Doplňuji:
Levnější je pouze šedý operátor (lze „tajně“ u všech operátorů), který díky velkému počtu zákazníků má ceny ještě mnohem lepší.