Avatar uživatele
bobánek

Vládne světu Trilaterální komise?

V tajném spolku mají figurovat udajně čeští politici.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, jendahun před 4843 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
poa.li

Kdybychom věděli, kdo všechno, čemu vládne a kdo kde funguje, asi bychom se dost divili…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já těmto hypotézám o různých tajných komisích,ovládání světa tajnými spolky a iluminátech moc nevěřím.Co se týče 11.9 tak si neumím představit že by to bylo v režii americké vlády.Utajení a provedení tak rozsáhlé akce by nemohlo proběhnout bez povšimnutí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Neslyšela jsem nic o této komisi,ale vyhledala jsem si něco,a moc mě to zaujalo,jsou to různá videa k 11.9.2001.Jestli je na tom něco pravdy-no tak potom amen s námi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Věřím tomu.Jinak si nelze vysvětlit,proč určité věci se dějí najednou všude a zhruba ve stejný čas.Dřív jsme si dělávali srandu – spiknutí celosvětového židovstva.Soci­alistický blok padl z pohledu historika najednou všude v krátkém čase(relativně)­.Celou Evropu zachvátil proces demokratizace v jeden moment.Najednou je třeba bojovat proti terorismu a bránit západní svět na východě a všichni se honem hrnou na pomoc USA, i když konkrétní země,kterých se osvobozování dotýká – o to vlastně nestojí.Příklady jsou i v minulosti – křížové výpravy,pálení čarodějnic,in­kvizice atd..Uměle vyvolané zdražení cen paliv,některých druhů potravin,ener­gie…Najednou je nezdravé používání másla,kávy,vajec a pod..,celý svět začne najednou používat balenou vodu,všichni se třepou před oteplováním klimatu,další a další příklady,kdy nám je vnucována cizí vůle.Mediální tlak na nás – jenom to je pro vás dobré a nic jiného!Celý svět musí najednou šetřit,protože nebude na důchody.Věřím tomu,že jsme manipulováni,tla­čeni a řízeni směrem,který vyhovuje někomu…?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
poa.li

Myslíte si, že důvodem toho co se děje jsou jen peníze? Nějak mi to nesedí, protože pro tu špičku jsou vlastně nástrojem pro ovládání mas. Pokud to tedy peníze nejsou, tak co tedy?

před 4842 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek