zjentek

Víte už, na co je třeba myslet v momentě smrti?

Je to docela důležité. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Předpokládám, že „v momentě smrti“ už je trochu POZDĚ na něco myslet. 😉 😄

Zato vím, co si myslíš TĚSNĚ před tím. Tedy v situaci, kdy jsi si jistý, že je to poslední sekunda tvého života. A EJHLE, spletl ses a ono nic, musíš tu prudit dál, proto to vím! 😉 😁 😁

Další odpovědi
Drap

V takovém případě neni třeba myslet na cokoli. Nic se tím nemění.

da ny

Na co myslíme, než zemřeme
Útěšné sny
72 % pacientů snilo, že se setkává s lidmi, kteří už byli mrtví.
59 % umírajících popisovalo, že se jim zdálo, že se připravují na dalekou cestu.
20 ˇve snu prožívalo významné zážitky z minulosti.
Rozhovory s pacienty probíhaly každý den, takže jeden člověk často popisoval několik snů o různých tématech. Pro většinu pacientů byly tyto sny útěšné a pozitivní. Podle vědců tyto sny často pomáhaly zmírnit strach ze smrti.
„Předsmrtné sny pacientů byly často natolik intenzivní, že se přenesly do bdělého stavu a umírající je pociťovali jako skuteč“
https://www.u­mirani.cz/clan­ky/na-co-myslime-nez-zemreme