Dochy

Víte o nějaké elektromotorce vhodné na dojíždění?

Když se dívám na nabídku e-přibližovadel tak zpravidla vidím dvě kategorie…

  1. Koloběžky/skůtry – rychlost do 40–50km/h, dojezd do 80km, cena řekněme do 40 tisíc
  2. Motorky – max rychlost nad 180, dojezd nad 250, cena nad 300 tisíc.

A mně by zajímalo něco mezi… Rychlost alespoň 90, dojezd alespoň 100 reálných, no a cena… nějak přiměřeně

Odpovědi
Schluker

Co treba Horwin CR6 Pro? Ten by mel popsane naroky splnovat. Podobnych motorek budou kvanta. Otazka je, jestli budou mit EU homologaci – tam by mohly vyvstat problemy.

Kepler

A co takhle elektroskůtr ČEZETA 506 – legendární retro prase, údajně nejlepší elektroskůtr na světě. Já bych ho bral hned, ale nevím jaká je cena.
https://cezeta.cz/

Edison

Na dojíždění… kterékoli elektropřibli­žovadlo. Prd dojezdy, dlouhý dobíjení… Na dojetí do práce po městě, dát nabít a domů… zde nějaký ten drobný potenciál asi je.

Pepa25

Edison: blahopřeji k naprostému NEzodpovězení otázky 😉

Dochy

Kepler: Proč posíláš odkaz na textil??? 😉

Jinak na tu motorku jsem se koukal před časem – po přečtení dotazu tady na odpovědích. Pokud se dobře pamatuju co jsem k tomu našel, pak jde o omezenou sérii pro nadšence… za víceméně sběratelské ceny…

Dochy

Schluker: Dík, nevypadá špatně. Cenu bych si představoval o trochu níž – což by se ale asi dalo říct vždycky (vychází mi kolem 180tis.), společnost se tváří jako rakouská a uvádí že motorka byla vyvinuta pro Evropský trh, takže homologace by snad měla být ok, ale v jejich seznamu dealerů je nejblíž (politicky 😉 ) Slovensko