Zlatý

Víte o nějaké elektromotorce vhodné na dojíždění?

Když se dívám na nabídku e-přibližovadel tak zpravidla vidím dvě kategorie...
1. Koloběžky/skůtry - rychlost do 40-50km/h, dojezd do 80km, cena řekněme do 40 tisíc
2. Motorky - max rychlost nad 180, dojezd nad 250, cena nad 300 tisíc.
A mně by zajímalo něco mezi... Rychlost alespoň 90, dojezd alespoň 100 reálných, no a cena... nějak přiměřeně

Odpovědi:

Pokročilý

Co treba Horwin CR6 Pro? Ten by mel popsane naroky splnovat. Podobnych motorek budou kvanta. Otazka je, jestli budou mit EU homologaci - tam by mohly vyvstat problemy.

Zlatý

A co takhle elektroskůtr ČEZETA 506 - legendární retro prase, údajně nejlepší elektroskůtr na světě. Já bych ho bral hned, ale nevím jaká je cena.
https://cezeta.cz/

Stříbrný

Na dojíždění... kterékoli elektropřibližovadlo. Prd dojezdy, dlouhý dobíjení... Na dojetí do práce po městě, dát nabít a domů... zde nějaký ten drobný potenciál asi je.

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Edison: blahopřeji k naprostému NEzodpovězení otázky ;-)

Zlatý

Dochy

Kepler: Proč posíláš odkaz na textil??? ;-)

Jinak na tu motorku jsem se koukal před časem - po přečtení dotazu tady na odpovědích. Pokud se dobře pamatuju co jsem k tomu našel, pak jde o omezenou sérii pro nadšence... za víceméně sběratelské ceny...

Zlatý

Dochy

Schluker: Dík, nevypadá špatně. Cenu bych si představoval o trochu níž - což by se ale asi dalo říct vždycky (vychází mi kolem 180tis.), společnost se tváří jako rakouská a uvádí že motorka byla vyvinuta pro Evropský trh, takže homologace by snad měla být ok, ale v jejich seznamu dealerů je nejblíž (politicky ;-) ) Slovensko

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 950
Stříbrný cukrar 848
Zlatý mosoj 771
Zlatý Kepler 572
Zlatý gecco 478
Zlatý led 289
Stříbrný honza19hk 288
Zlatý Dochy 285
Zlatý Lamalam 279
Zlatý Hlada 279

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.