Avatar uživatele
Dochy

Víte o nějaké elektromotorce vhodné na dojíždění?

Když se dívám na nabídku e-přibližovadel tak zpravidla vidím dvě kategorie…

  1. Koloběžky/skůtry – rychlost do 40–50km/h, dojezd do 80km, cena řekněme do 40 tisíc
  2. Motorky – max rychlost nad 180, dojezd nad 250, cena nad 300 tisíc.

A mně by zajímalo něco mezi… Rychlost alespoň 90, dojezd alespoň 100 reálných, no a cena… nějak přiměřeně

Zajímavá 0 před 1644 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

Co treba Horwin CR6 Pro? Ten by mel popsane naroky splnovat. Podobnych motorek budou kvanta. Otazka je, jestli budou mit EU homologaci – tam by mohly vyvstat problemy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

A co takhle elektroskůtr ČEZETA 506 – legendární retro prase, údajně nejlepší elektroskůtr na světě. Já bych ho bral hned, ale nevím jaká je cena.
https://cezeta.cz/

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Na dojíždění… kterékoli elektropřibli­žovadlo. Prd dojezdy, dlouhý dobíjení… Na dojetí do práce po městě, dát nabít a domů… zde nějaký ten drobný potenciál asi je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Edison: blahopřeji k naprostému NEzodpovězení otázky 😉

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Kepler: Proč posíláš odkaz na textil??? 😉

Jinak na tu motorku jsem se koukal před časem – po přečtení dotazu tady na odpovědích. Pokud se dobře pamatuju co jsem k tomu našel, pak jde o omezenou sérii pro nadšence… za víceméně sběratelské ceny…

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Schluker: Dík, nevypadá špatně. Cenu bych si představoval o trochu níž – což by se ale asi dalo říct vždycky (vychází mi kolem 180tis.), společnost se tváří jako rakouská a uvádí že motorka byla vyvinuta pro Evropský trh, takže homologace by snad měla být ok, ale v jejich seznamu dealerů je nejblíž (politicky 😉 ) Slovensko

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava