Džanička

Víte někdo kolikrát skupina Depeche Mode vystupovala v Praze? Víte i roky? Díky

Poprvé tu byli v roce 1988 ale pak nevím jestli tu hrály při každé desce nebo ne. A někdy jeli i dvakrát za jedno turné jako zrovna toto turné. Proto nevím kolikrát byli v Praze..
Doplňuji:
Už vím.. Vystoupí po deváté.. Bebyla jsem si právě jistá, proto jsem se ptala.. :)

Odpovědi
klob1

Ahoj,
to se divím,že ještě někdo to zná a i zajímá se.