Víte kdo byl „vynálezce“ věty, která je tak používaná v různých verzích?

Každý ji asi někdy použil.Ta známá,lakonická rada,přání,do­poručení a pod. Tedy:" Polib mi(si) prdel"?
Možná vulgární,nicméně dnešní běžně užívaná fráze.Existují i horší. Ale byly doby,kdy to bylo neznámé.
Pokud si pamatuji,dotyčný ji zavolal, a aby se oslovenému nezdálo.že špatně slyší,tak mu onu část těla ukázal.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, kterého dotyčného máte na myslí. Ale já jsem našla, že toto oslovení použil ve středočeské hře Mastičkář
RUBÍN: Ted' sem, mistře, polib mě v prdel!
V jiné verzi se uvádí: polib mě v pezd!