Každý ji asi někdy použil.Ta známá,lakonická
rada,přání,doporučení a pod. Tedy:" Polib mi(si) prdel"?
Možná vulgární,nicméně dnešní běžně užívaná fráze.Existují
i horší. Ale byly doby,kdy to bylo neznámé.
Pokud si pamatuji,dotyčný ji zavolal, a aby se oslovenému nezdálo.že
špatně slyší,tak mu onu část těla ukázal.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5799 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Nevím, kterého dotyčného máte na myslí. Ale já jsem našla, že toto
oslovení použil ve středočeské hře Mastičkář
RUBÍN: Ted' sem, mistře, polib mě v prdel!
V jiné verzi se uvádí: polib mě v pezd!
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2734 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1379 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1178 | |
| zjentek | 1174 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |