stařeček

Víte, jaký je rozdíl mezi pop hudbou a hudebním doprovodem k filmu?

Víte jaký je rozdíl mezi popem a hudebním doprovodem k filmu?

Nejlepší odpověď
Dochy

Ptáš se jaký je rozdíl mezi pravoslavným knězem a hudebním doprovodem???

Další odpovědi
Gonfaloniér

Ptáš se na to, jaký je rozdíl mezi konkrétním hudebním žánrem a hudbou, kterou dávají do filmů – a která může být úplně jakákoli?

elkon

Filmová hudba jako taková je specifická jako celek, ale někdy je ve filmu použita část populární skladby, nebo i jiné žánry, pokud v tom má autor filmu nějaký záměr.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.