Baara

Z mého messengeru na mobilu se začal šířit vir pomocí posílání videa. Nevíte, jak se ho zbavit?

Možná už se to tu řešilo, ale z mého messengeru na mobilu se začal šířit vir pomocí posílání videa. Nevíte, jak se toho zbavit?

Odpovědi
anonym

Pokud používáš linuxový operační systém mohou ti být všechny viry ukradené, můžeš klikat na co chceš a nic ti nehrozí. To je realita a zřejmě i nejlepší způsob jak se těchto hrozeb snadno a plošně zbavit.

Pak jsou tu méně spolehlivé způsoby jako spoléhat se na odchycení hrozby antivirovým programem, ten hrozbu zachytit může, ale často nemusí.

No a do třetice, nepleť si vir a spam … pokud ti nějaký SPAMbot rozesílá přes messenger videa, stačí ten zdroj jednoduše zablokovat a nemusíš kvůli tomu řešit problematiku virů a obecně zabezpečení.

Vojta24

Změň si přihlašovací údaje na facebook, je možné že ses stala obětí PHISHINGU, kdy si své stávající přihlašovací údaje zadala do nějakého falešného formuláře který se jenom tvářil jako přihlašovací obrazovka facebooku. Od té chvíle má tvé přihlašovací údaje nějaký spamer a tvým jménem posílá hnůj. Změnou hesla by se to mělo vyřešit. Vůbec nejlépe ale uděláš, když si taky aktivuješ bezpečnější dvoufázové přihlášení, aby k tomu nemohlo dojít v budoucnu. Viz https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=dvouf%C3%A1zov%C­3%A9+p%C5%99ih­l%C3%A1%C5%A1en%C3%AD+fa­cebook

nyjono

Do pole pro novou otázku se píše otázka.
Co ti na tom není jasný?
Bylo by dobrý napsat bližší informace. Kde a jak se připojuješ, jestli a jaký máš antivir atd.

Butters_xD

Napiš na FB podporu.