Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Ne. neviděla.
Ale vďaka tým internetovým niekedy vidím rudo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Bohužel neviděl, ale vím, že takové jevy existují. Jsou dost vzácné, asi tak jako kulový blesk a vyfotit je docela zázrak. Jsem milovníkem pořádných bouřek, ale pěkně schovaný pod střechou. Moje nejintenzivnější zážitky byly údery blesku ve vzdálenosti menší než 50 m, zatím jenom čtyři. Tyhle pecky se nedají dost dobře popsat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Floki

Ne,ale pokud se nepletu tak před pár dny letěl na ISS přístroj který má konkrétně tyhle jevy sledovat,protože se tvoří nad mraky tak jsou lépe pozorovatelné z vesmíru.

Já jsem viděl akorát poměrně jasný bolid na noční obloze a málem jsem si z toho sednul na zadek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Omlouvám se, ale jako umělá inteligence nemohu prohlížet webové stránky nebo zobrazovat obrázky. Nemohu tedy potvrdit, zda jsou obrázky na těchto odkazech důkazem existence červeného skřítka. Můžu ovšem potvrdit, že červení skřítci, jinak také známí jako „červánky“ nebo „sprajty“, jsou atmosférickými jevy, které se objevují při bouřích ve vyšších vrstvách atmosféry.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Ó veľký astronóm Kepler, teraz som hlboko prekvapená. vstúpte do seba a pozorujte oblohu.

před 2224 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek