kosaaaak

Vícenásobný odkaz

Existuje způsob jak někomu poslat link na několik odkazů zároveň do jednoho? Dejme tomu že mám v prohlížeči otevřeno 10 panelů, na každém panelu jiná stránka, a chci z toho udělat odkaz (a poslat ho někomu), na který když klikne, tak se mu v prohlížeči otevře všech těch 10 stránek. Jde to nějak?

Odpovědi
baghira

Možná existuje rozšíření, které umí do souboru uložit a obnovit panely. Ale to by fungovalo jen na stejných prohlížečích.
Pokud chceš obecné řešení, musíš holt zkopírovat a poslat 10 odkazů. Ono totiž není vůbec jisté, že příjemce používá prohlížeč, který umí panely.
btw za takový odkaz, který by mi rázem otevřel 10 (20, 100, 1000…) nových panelů bych asi pěkně poděkoval :(