Janula

Ví někdo, jestli se dají formuláře k vytištění převézt z Adobe do Wordu aby se daly vyplnit na pc a poté vytisknout ?

formuláře
vyplnit
vytisknout

Odpovědi
anonym

pokud jsou to dobře připravené formuláře tak by mělo být možné je vyplnit i pomocí Adobe Readeru (v pdf formátu) a vytisknout/odeslat vyplněné, ale kvalitní práce obecně není úplně běžná.

Pokud tedy dokumenty které jste obdržela skutečně nejsou připraveny tak aby je bylo možné v adobe readeru vyplnit, nezbude než se pokusit pdf převést do jiného editovatelného formátu tímto postupem – viz už dříve položený dotaz na stejné téma http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prevod-z-pdf