slipknotak

Ví dítě o tom že je v děloze ? A je před porodem schopen nějak vnímat okolí ?

cetl sem ze po porodu vidi dite na 25 cm pred sebe takze muze videt jen oblicej matky ale vidi i v deloze ? a je schopen zkoumat sve okolí ?

Nejlepší odpověď
Natee

V děloze nic moc nevidí, ale matku slyší a cítí, dokáže reagovat na hlasitější zvuky v okolí a později myslím rozezná i světlo a tmu, zkreslenou matčiným tělem.. Pochybuji sice, že má zdání o tom, kde je.. =)

Další odpovědi
hanulka11

určitě cítí, že tam kde je ,je v bezpečí a v blízkosti svých milovaných
ale určitě nevnímá ,že je v děloze

olda12

vy si to snad nepamatujete?