Lucisek93

Věříte, že se stane něco v roce 2012 dne 21.12?

jen tak se ptám jestli věříte na Májský kalendář a myslíte, že se něco stane.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jasně bude konec světa,zaj-po nás už varovala. Ještě je čas.

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že se nic nestane že to bude normalní den tak jak každý.

standa

Váš Májský kalendář jsem taky neviděl a věřím, že se ´něco´ stane 🙂

A když už nic jiného, tak se stane to, že děti budou tento den v roce 2012 naposledy ve škole…, 21.12.2012 totiž připadá na pátek a pak začínají vánoční prázdniny.

A na jiné bláboly nevěřte 🙂

Jahoda

Také si myslím, že to bude den jako každý jiný a nic se nepřihodí. Na tyto „pověry“ totiž moc nevěřím, avšak někdo věřit může a já mu to za zlé rozhodně nemám. Já osobně ale nevěřím… 🙂

hambac

pořád se něco děje