Avatar uživatele
50centes

Věříte v Boha nebo v něco jiného???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Curiosity, briketka10 před 4399 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Můžete si pročíst 10 stránek odpovědí, pokud vás opravdu zajímá, kdo věří v boha.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C4%9B%C5%99%C3%AD­te%20v%20Boha

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, věřím v Boha. Ale po svém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Každý v něco věříme, dokonce i ti, kteří to popírají. Ať už je to Bůh, příroda, věda, láska či cokoli jiného. Mnozí z nás si to ani neuvědomují a je to jejich veliká škoda.
Víra patří k základním lidským vlastnostem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Curiosity

Nevěřím v žádného boha. Neuznávám náboženství. Jsou to jen výmysly. Věřím v dobro a v sílu dobrých lidí. Věřím v sebe. A taky věřím v lásku. Miluji zvířata a dobré lidi. Víc nepotřebuji. A když už se snažím obracet na něco nereálného, vím, že to je jen ze zoufalství.. a asi i z toho vzniklo náboženství. Vymysleli ho zoufalci. Tak to cítím já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

věřím sama sobě, ale když mi něco nejde tak utrousím Pane bože nebo Ježíži Kriste možná na tom něco bude, jako malá jsem se sestrou musela chodit s babičkou na Moravě do kostela a tam se modlit i křtů jsme se účastnily..
bylo to hezké, závidím lidem co mají víru..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Moja naivita mi velí veriť v ‚dobro a cit človeka‘.
V každom človeku sa určité množsvo dobra a citu nachádza. tieto Krajné hranice ‚absolútne dobrý a citlivý‘ aj absolútne zlý a necitlivý´, podľa mňa nejestvujú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nevěřím v Boha, ale v sebe. Dovedu vnímat a cítit energii, která vzniká díky chování, jednání a citu člověka a může ho jakkoli ovlivnit. Nikomu jeho víru neberu, ale na co jsem háklivá je, když ji někdo vnucuje skoro násilně, trvá na svém a každý jiný názor je špatný. To pak ale už není jen o víře, ale o vlastní povaze daného jedince.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Věřím ve spoustu věcí, ale do žádného oficiálního náboženství typu křesťanství se neřadím. To však neznamená, že bych věřící v tomto smyslu odsuzovala, spíše naopak – nemám ráda lidi, kteří tvrdí, že náboženství jsou blbosti, kecy, bludy a podobně, nebo že každý věřící je pokrytec. Přijde mi to přízemní. Ostatně nikdo si nemůžeme být jistý…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek