50centes

Věříte v Boha nebo v něco jiného???

Nejlepší odpověď
annas

Můžete si pročíst 10 stránek odpovědí, pokud vás opravdu zajímá, kdo věří v boha.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C4%9B%C5%99%C3%AD­te%20v%20Boha

Další odpovědi
anonym

Ano, věřím v Boha. Ale po svém.

Drap

Každý v něco věříme, dokonce i ti, kteří to popírají. Ať už je to Bůh, příroda, věda, láska či cokoli jiného. Mnozí z nás si to ani neuvědomují a je to jejich veliká škoda.
Víra patří k základním lidským vlastnostem

Curiosity

Nevěřím v žádného boha. Neuznávám náboženství. Jsou to jen výmysly. Věřím v dobro a v sílu dobrých lidí. Věřím v sebe. A taky věřím v lásku. Miluji zvířata a dobré lidi. Víc nepotřebuji. A když už se snažím obracet na něco nereálného, vím, že to je jen ze zoufalství.. a asi i z toho vzniklo náboženství. Vymysleli ho zoufalci. Tak to cítím já.

briketka10

věřím sama sobě, ale když mi něco nejde tak utrousím Pane bože nebo Ježíži Kriste možná na tom něco bude, jako malá jsem se sestrou musela chodit s babičkou na Moravě do kostela a tam se modlit i křtů jsme se účastnily..
bylo to hezké, závidím lidem co mají víru..

led

Moja naivita mi velí veriť v ‚dobro a cit človeka‘.
V každom človeku sa určité množsvo dobra a citu nachádza. tieto Krajné hranice ‚absolútne dobrý a citlivý‘ aj absolútne zlý a necitlivý´, podľa mňa nejestvujú.

Damiana

Nevěřím v Boha, ale v sebe. Dovedu vnímat a cítit energii, která vzniká díky chování, jednání a citu člověka a může ho jakkoli ovlivnit. Nikomu jeho víru neberu, ale na co jsem háklivá je, když ji někdo vnucuje skoro násilně, trvá na svém a každý jiný názor je špatný. To pak ale už není jen o víře, ale o vlastní povaze daného jedince.

Ravenne

Věřím ve spoustu věcí, ale do žádného oficiálního náboženství typu křesťanství se neřadím. To však neznamená, že bych věřící v tomto smyslu odsuzovala, spíše naopak – nemám ráda lidi, kteří tvrdí, že náboženství jsou blbosti, kecy, bludy a podobně, nebo že každý věřící je pokrytec. Přijde mi to přízemní. Ostatně nikdo si nemůžeme být jistý…