xxxpj

Veřejně prospěšné práce

Dobry den zajimalo by me jestli se amnestie ze dne 1.1.2010 vztahuje i na verejne prospesne prace momentalne jsem odjel do zahranici a v cechach nemam kde byt tudiz nemam to ani ja odpracovat … dekuji

Odpovědi
standa

Záleži za jaký trestný čin byl trest „veřejně prospěšných prácí“ (VPP) udělen.

Pozor, abyste neměl ale jiný problém, a to „maření výkonu úředního rozhodnutí“, kterého se můžete dopustit, když VPP neodpracujete. Soudu bude nejspíš úplně jedno, že jste odjel do zahraničí…