Avatar uživatele
relux

Vemou mi benga ridicak, kdyz jsem naposledy pil v 5 rano a ve 2 odpoledne potrebuju nekam jet autem?

Zajímavá 0 před 1547 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Na to ti odpoví nejlépe ALKOHOLMETR. https://www.lev­nezde.cz/alko­hol-tester/alkoholmetr-prenosny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… otázkou je, kolik toho do pěti do rána bylo …

… Edison, sic máš pravdu, ale pil-li vodu, nejni potřeba měřit, a dorazil-li v pět flašu vodky, je i bez měření jasný, že nadejchá …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

McM. Je úplně fuk, kolik toho bylo „do rána“, nebo do kolika chlemtal. Podstatné je, co nadejchá při případné kontrole, případně co se pak ukáže v krvi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Záleží na tom, kolik zbytkového alkoholu v krvi ti naměří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kolik jsi toho vypil a tvoje váha jsou tajné informace? Pal si kup tester na alkohol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj relux, na to nejlépe odpoví tato alkohol kalkulačka, pokud nemáš přesnější měřidlo – alkoholtester: https://www.go­ogleadservices­.com/pagead/a­clk?sa=L&ai=DChcSE­wiUn9ekqcznAh­WIre0KHey5BsMY­ABAAGgJkZw&ohos­t=www.google.com&cid=CA­ASEuRoerWGBAKuw­grCK-Gsonrfsg&sig=A­OD64_1kRo4QuA9F9zV73RU­u4Jfs88W5nA&q=&ved=2a­hUKEwj38dCkqcznAh­Xbi1wKHQl5A38Q0Qx6BAg­NEAE&adurl=

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Reluxi, na to žádná karkulačka neodpoví. Nemůže. A jediné, co ti na to odpoví je alkotester a to ne ráno, ale tak leda těsně před případnou konmtrolo, ale ani tím bych si nebyl jist.

před 1541 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

McM: To má jeden zásadní háček: Když bude nalitej jak žok, a bude tvrdit, že pil jenom vodu, tak taky jako netřeba kontrolovat? To nějak nefinguje, viď. Kontrola je kontrola právě proto, aby se ověřilo, co pil. Krom toho, jak jsem napsal, není důležité, kdy a co pil, ale v jakém stavu je v okamžiku kontroly. Hotovo…

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… odpovídám jen na položenej dotaz, je jasný, že je důležitý, co nadejchá, takže jsem chtěl doplnit podmínky pro odhad z křišťálový koule …

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nojo… Dotaz, kterej je z podstaty naprosto nesmyslný. O to jde. A pak jsi přesně ve smyslu toho nesmyslu i odpověděl. A to je to, o čom nejen já píšu. A zopakuju to: Je úplně fuk, kolik a kdy vypije alkoholu, podstatný je, co mu zjistěj při případný kontrole. Dokonce ani nejrůznější kalkulačky na to vliv nemaj. Koho bude popotahovat, pokud výsledek kontroly bude jinej, než to, co mu kdo řekl, nebo co vypočítala nějaká „karkulačka“??? Chápeš ten rozdíl?

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ale já to chápu, proto na blbou otázku blbá odpověď, chápeš ???

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tu „blbou odpověď“ bych si teda představoval jinak. Ta by měla tazatele uzemnit a nedávat prostor k uvažování nad možstvím vypitého alkoholu. Přesněji… nedávat vůbec prostor k diskusi.

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, ale musíš souhlasit, že to co nadejchá je přímo úměrné tomu co a do kdy chlastal … stejně asi jel a pak tu bude dotaz, co mi udělaj, když mi naměřili tolik a tolik, ale aspoň budem vědět, kolik že toho vypil …

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jenže z pohledu zákona to je irelevantní.

před 1542 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek