relux

Vemou mi benga ridicak, kdyz jsem naposledy pil v 5 rano a ve 2 odpoledne potrebuju nekam jet autem?

Odpovědi
aliendrone

Na to ti odpoví nejlépe ALKOHOLMETR. https://www.lev­nezde.cz/alko­hol-tester/alkoholmetr-prenosny

Mc Merkurion

… otázkou je, kolik toho do pěti do rána bylo …

… Edison, sic máš pravdu, ale pil-li vodu, nejni potřeba měřit, a dorazil-li v pět flašu vodky, je i bez měření jasný, že nadejchá …

Edison

McM. Je úplně fuk, kolik toho bylo „do rána“, nebo do kolika chlemtal. Podstatné je, co nadejchá při případné kontrole, případně co se pak ukáže v krvi.

autacek

Záleží na tom, kolik zbytkového alkoholu v krvi ti naměří.

mosoj

Kolik jsi toho vypil a tvoje váha jsou tajné informace? Pal si kup tester na alkohol.

anonym

Ahoj relux, na to nejlépe odpoví tato alkohol kalkulačka, pokud nemáš přesnější měřidlo – alkoholtester: https://www.go­ogleadservices­.com/pagead/a­clk?sa=L&ai=DChcSE­wiUn9ekqcznAh­WIre0KHey5BsMY­ABAAGgJkZw&ohos­t=www.google.com&cid=CA­ASEuRoerWGBAKuw­grCK-Gsonrfsg&sig=A­OD64_1kRo4QuA9F9zV73RU­u4Jfs88W5nA&q=&ved=2a­hUKEwj38dCkqcznAh­Xbi1wKHQl5A38Q0Qx6BAg­NEAE&adurl=

Edison

Reluxi, na to žádná karkulačka neodpoví. Nemůže. A jediné, co ti na to odpoví je alkotester a to ne ráno, ale tak leda těsně před případnou konmtrolo, ale ani tím bych si nebyl jist.

Edison

McM: To má jeden zásadní háček: Když bude nalitej jak žok, a bude tvrdit, že pil jenom vodu, tak taky jako netřeba kontrolovat? To nějak nefinguje, viď. Kontrola je kontrola právě proto, aby se ověřilo, co pil. Krom toho, jak jsem napsal, není důležité, kdy a co pil, ale v jakém stavu je v okamžiku kontroly. Hotovo…

Mc Merkurion

… odpovídám jen na položenej dotaz, je jasný, že je důležitý, co nadejchá, takže jsem chtěl doplnit podmínky pro odhad z křišťálový koule …

Edison

Nojo… Dotaz, kterej je z podstaty naprosto nesmyslný. O to jde. A pak jsi přesně ve smyslu toho nesmyslu i odpověděl. A to je to, o čom nejen já píšu. A zopakuju to: Je úplně fuk, kolik a kdy vypije alkoholu, podstatný je, co mu zjistěj při případný kontrole. Dokonce ani nejrůznější kalkulačky na to vliv nemaj. Koho bude popotahovat, pokud výsledek kontroly bude jinej, než to, co mu kdo řekl, nebo co vypočítala nějaká „karkulačka“??? Chápeš ten rozdíl?

Mc Merkurion

… ale já to chápu, proto na blbou otázku blbá odpověď, chápeš ???

Edison

Tu „blbou odpověď“ bych si teda představoval jinak. Ta by měla tazatele uzemnit a nedávat prostor k uvažování nad možstvím vypitého alkoholu. Přesněji… nedávat vůbec prostor k diskusi.

Mc Merkurion

… no, ale musíš souhlasit, že to co nadejchá je přímo úměrné tomu co a do kdy chlastal … stejně asi jel a pak tu bude dotaz, co mi udělaj, když mi naměřili tolik a tolik, ale aspoň budem vědět, kolik že toho vypil …

Edison

Jenže z pohledu zákona to je irelevantní.