Píšu-li o konkrétní asociaci (tj. druhu sdružení) a dále v textu se o ní zmiňuju pouze jako o ASOCIACI, musím toto slovo napsat s velkým A?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, chlapak, hnojnik, anonym, anonym, anonym, anyone před 5993 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Podívejte se na stránku, v níž najdete informace o psaní zkrácených názvů.
Zdroj: http://prirucka.ujc.cas.cz/?ref=188&id=195
|
11Kdo udělil odpovědi palec? kropitko, vagra, quentos, rynek878, Drap, anonym, petra666, brachaKarel, vcelkaMajka, anonym, llahny
před 5993 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1380 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1182 | |
| zjentek | 1175 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |