elkon

Velká pardubická. Upravit Taxis, či ne?

Co říkáte na Velkou pardubickou? Myslím si, že další úpravou Taxisu by utrpěla kvalita, atraktivita a tradice. Problém už není v samotném příkopu, ale v nepřipravenosti koní. Mělo by být přísnější měřítko pro výběr koní, kteří budou startovat a dále už příkop neupravovat. Velkou pardubickou dělá atraktivní právě Taxis. Za 133 ročníků ale zahynulo podle statistik 25 koní, včera ještě jeden přibyl. Taxis už byl několikrát upravován.

Odpovědi
jirka F

Já bych ho nechal tak jak je teď.Pořád ho upravovat to taky není dobré.Ale nejsem odborník.

Drap

Bez taxisu, nebo s taxisem jiným by Pardubická přestala být Pardubickou. Rizika mohou být kdekoli. O těchto se předem moc dobře ví, a úspěšné zdolání znamená i kvalitní přípravu.

Neonka

Myslím, že ve sportu, který přináší oběti, by se mělo co nejdříve něco změnit.

Srandadou

Ta vaše lhstejnost vůči úmrtí koní mě překvapuje… Lidem jde hlavně o zábavu a peníze.

michalds

bláboly

elkon

Neonka, o tom to je, o tom je zde debata. Je potřeba zkvalitnit přípravu. A nepřipustit k závodu nepřipravené koně.