Věděl by někdo?

Už jsem se zde,tuším,jednou ptal…? Jde, a pokud ano,jak smazat fyzickou paměť v PC?

Nejlepší odpověď
annas

Bubco, neznám odpověď, ale využívám příležitosti ke svému dotazu. Podívejte se prosím do diskuse ke své otázce – gacaca.
Děkuji.

Další odpovědi
mosoj

Nejsem počítačový odborník, ale jediná fyzická paměť mimo biosu je hard disk.
Takže pokud nestačí mazání, tak naformátovat a znovu instalovat.

SinceX

počkej, smazat fyzickou paměť nejde, jedině formát C – jedině před instalací nového seftwaru. Formát D – sice jde ale je to zablokovaný pod Windowsem, sice to jde obejít, ale musíš být SW technik. :)A rada nakonec: Pokud máš vira a nevíš si s ním rady..přehod svoje důležité věci na druhý disk – virtuální (který využívá Windows C,D) reinstaluj PC. přehod to na zpátek a nemusí tě to zlobit :)