Killer

Ve škole na počítačích když chci jít na fb nebo youtube tak mi to tam pise "Tato stranka je zakazana!

Nevíte někdo jak to obejít? pokud to jde.Díík

Nejlepší odpověď
Bedy

Obejít to jde, ale z praktických důvodů ti to tady nenapíšu (a věřím, že i ostatní ne). Prostě se správce sítě rozhodl to blokovat, myslím si, že to není tak špatný nápad.
V zaměstání to je celkem běžná praxe, dokonce řada počítačů je úplně napíchnutých, takže se lze podívat, jestli vůbec na tom počítači pracuješ a ne že si hraješ hry, sleduješ videa či chatuješ.
Na to máš počítač doma.

Další odpovědi
hanulka11

jistě ,škola si to zablokovala – tak po tom nepátrej ,stejně by to prasklo a měl bys průšvih

Drap

Přece by jsi nechtěl ve škole podvádět. Nebo snad ano ?

anonym

zakazy sa obist daju.

ale ruku na srdce:

v skole mate pocitac prave pre tieto aktivity?
osobne – ani by ma nenapadlo v praci hrat napr. travian.

takze asi neostane nic ine, len pouzivat skolsky pocita na vzdelavanie.
Malo by vam to prospiet – uz len preto, aby ste pochopili, co sa ma a co nie.

Naxmars

Samozřejmě to obejít jde, stačí změnit proxy server. Buď ručně, nebo pomocí programu (jednodušší varianta). Pokud na počítačích ve škole je povoleno instalovat aplikace, pak doporučuji program HotSpot Shield. Vzhledem k tomu že jsou proxy servery poskytované v tomto programu umístěny v Americe, a n akaždém je několik desítek lidí, je jasné že se značně sníží rychlost internetu. Zeptal jsi se na otázku, zde áš odpoveď. Nechoď ovšem na facebook dokud nebudeš ít hotovou zadanou práci.

Ella

dobře oni! :D :D

ve škole se máš učit a ne lézt na facebook!!

frankie89

u nás ve škole tohle bývalo taky, a obejít to nejde, protože správce sítě tyto stránky zablokoval…

potížistka

No u nás ve škole to šlo obejít tak že jsem napsala míso http:// https:// tak vyzkoušej

Fienir

Ve škole to taky na krátký čas zavedli, tak jsem tam chodil přes proxy (pak i ostatní). Někdo také radí stránku přeložit přes google překladač