Lucie23

Co si myslíte o stránce travian.cz ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

kedysi som hrával.
ťažký návyk, zbavoval som sa toho 2 roky.
kvôli hre som mal nastavený budík, platil si bonusy, … ale – na druhej strane – postavil som div sveta (stal sa víťazom [presnejšie – bol som členom víťazného tímu, je to v prvom rade tímová hra]).

osobná skúsennosť – pokiaľ ste perfekcionalista alebo máte ambície, ste súťaživý a chcete vyhrávať, … – nedoporučujem.

😉

-- – --

u travianu neplatí >Je to prostě hra.<

pokiaľ ho chcete zmysluplne hrať, musíte mu venovať v prvom rade čas, učiť sa špecifickú stratégiu (najmä súhra s ostatnými hráčmi) a musíte si uvedomovať zodpovednosť za spoluhráčov – vaša neprítomná podpora alebo neuskutočnený útok môže ohroziť desiatky, v konečne fáze hry stovky iných hráčov – a o tom je: vstávať v noci (bez ohľadu na rodinua povinnosti) na poslanie podpory (vojenskej, surovín), presne naplánovaného útoku, akcie, obetovať nejaké korunky na bonusy, venovať sa hre 25 hodín denne (i s prestávkou na obed) z počítača, mobilu, v kine, posteli, práci, aute, … – môže s z toho stať závislosť, ktorej je ťažké sa zbavovať.

takže rozhodne neplatí >Je to prostě hra.<
je to závislosť.

Další odpovědi
Quimby

Je to prostě hra. Mě osobně se nelíbí, kdysi sem ji hrál.

quentos

Nezaujala mě, už jenom tím, jak je na ni všude otravná reklama.

klumprt

Zkoušel jsem to chvilku hrát, ale když to začalo vyžadovat, abych se kvůli tomu nechal budit o půl páté ráno, bez valné naděje, že se ubráním magorům, kteří to mastili na směny, pravděpodobně nezaměstnaným, nebo flákajícím školu, tak jsem se na to vykašlal. Vlastně je to kravina a buď nehorázný žrout času nebo zdroj stupňující se frustrace.

arygnoc

@Quimby:

u travianu neplatí >Je to prostě hra.<

pokiaľ ho chcete zmysluplne hrať, musíte mu venovať v prvom rade čas, učiť sa špecifickú stratégiu (najmä súhra s ostatnými hráčmi) aa musíte si uvedomovať zodpovednosť za spoluhráčov – vaša neprítomná podpora alebo neuskutočnený útok môže ohroziť desiatky, v konečne fáze hry stovky iných hráčov – a o tom je: vstávať v noci (bez ohľadu na rodinua povinnosti) na poslanie podpory (vojenskej, surovín), presne naplánovaného útoku, akcie, obetovať nejaké korunky na bonusy, venovať sa hre 25 hodín denne (i s prestávkou na obed) z počítača, mobilu, v kine, posteli, práci, aute, … – môže s z toho stať závislosť, ktorej je ťažké sa zbavovať.

takže rozhodne neplatí >Je to prostě hra.<

😉