Avatar uživatele
Lucie23

Co si myslíte o stránce travian.cz ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

kedysi som hrával.
ťažký návyk, zbavoval som sa toho 2 roky.
kvôli hre som mal nastavený budík, platil si bonusy, … ale – na druhej strane – postavil som div sveta (stal sa víťazom [presnejšie – bol som členom víťazného tímu, je to v prvom rade tímová hra]).

osobná skúsennosť – pokiaľ ste perfekcionalista alebo máte ambície, ste súťaživý a chcete vyhrávať, … – nedoporučujem.

😉

-- – --

u travianu neplatí >Je to prostě hra.<

pokiaľ ho chcete zmysluplne hrať, musíte mu venovať v prvom rade čas, učiť sa špecifickú stratégiu (najmä súhra s ostatnými hráčmi) a musíte si uvedomovať zodpovednosť za spoluhráčov – vaša neprítomná podpora alebo neuskutočnený útok môže ohroziť desiatky, v konečne fáze hry stovky iných hráčov – a o tom je: vstávať v noci (bez ohľadu na rodinua povinnosti) na poslanie podpory (vojenskej, surovín), presne naplánovaného útoku, akcie, obetovať nejaké korunky na bonusy, venovať sa hre 25 hodín denne (i s prestávkou na obed) z počítača, mobilu, v kine, posteli, práci, aute, … – môže s z toho stať závislosť, ktorej je ťažké sa zbavovať.

takže rozhodne neplatí >Je to prostě hra.<
je to závislosť.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Je to prostě hra. Mě osobně se nelíbí, kdysi sem ji hrál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Nezaujala mě, už jenom tím, jak je na ni všude otravná reklama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Zkoušel jsem to chvilku hrát, ale když to začalo vyžadovat, abych se kvůli tomu nechal budit o půl páté ráno, bez valné naděje, že se ubráním magorům, kteří to mastili na směny, pravděpodobně nezaměstnaným, nebo flákajícím školu, tak jsem se na to vykašlal. Vlastně je to kravina a buď nehorázný žrout času nebo zdroj stupňující se frustrace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

@Quimby:

u travianu neplatí >Je to prostě hra.<

pokiaľ ho chcete zmysluplne hrať, musíte mu venovať v prvom rade čas, učiť sa špecifickú stratégiu (najmä súhra s ostatnými hráčmi) aa musíte si uvedomovať zodpovednosť za spoluhráčov – vaša neprítomná podpora alebo neuskutočnený útok môže ohroziť desiatky, v konečne fáze hry stovky iných hráčov – a o tom je: vstávať v noci (bez ohľadu na rodinua povinnosti) na poslanie podpory (vojenskej, surovín), presne naplánovaného útoku, akcie, obetovať nejaké korunky na bonusy, venovať sa hre 25 hodín denne (i s prestávkou na obed) z počítača, mobilu, v kine, posteli, práci, aute, … – môže s z toho stať závislosť, ktorej je ťažké sa zbavovať.

takže rozhodne neplatí >Je to prostě hra.<

😉

před 3208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek