tencosepta

Lze obejít zablokování stránky?

Dobrý den, neska mi bylo porpvé udělíno blokace přístupu na jednu stránku. Jde tahle blokace nějak vobejít? Něco jako např. anonymní IP.

Nejlepší odpověď
arygnoc

prečo by sme ti mali poradiť, keď si sa pravdepodobne nejakým spôsobom previnil.

nie je jednoduchšie dodržiavať nejaké pravidlá?
ono to platí nie iba pre stránky, ale aj v živote všeobecne.

no a pokiaľ to chceš vedieť, ako obchádzať pravidlá ne nete, tak začni študovať niečo o it.
už keď nebudeš solídny, aspoň budeš vzdelaný píp.

:-Q

Další odpovědi
ivzez

Záleží na tom, čeho chcete docílit.
Dočasný BAN se uděluje za porušení pravidel.
Za opakované porušování pravidel
a za obcházení BANu si vykoledujete trvalý BAN.

Ještě máte chuť „obcházet“?

anonym

Podle toho, jak je BAN nastavený – jde i nejde…
Co´s provedl?

anonym

http://4freepro­xy.com/

led

Mimikry.
snáď tento výraz poznáte ako napodobovanie, vydávanie sa za iného, používa sa ako obranný prvok, ale u predátorov i klamná maska na získanie si dôvery obete.
Čo ste predátor, či obeť?

honza19hk

samozřejmě že jde.,když to umíš. Vím jak na to ale radit ti to nebudu.
To zablokování má asi důvod.

Je aplikace co ti zmněni ip třeba na aftrickou ale nejde na to aby platil za stranky
Už si nepamatuju na méno alikace ale to si vigooglíš