Avatar uživatele
Pipka

Váží si vás zaměstnavatel?

Váží si vás váš zaměstnavatel, nebo hřeší na nezaměstnanost a vykořisťuje vás?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lejdy.můn před 3131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

je v pohodě

Když byly hicy, objednal auto se zmrzlinou, pořádal občerstvení na střeše… Máme týden dovolené navíc a až deset dalších dnů volna (např. sick-days, nebo na charitu), dokonce můžeme až na rok přerušit zaměstnání, dělat, co chceme, a po roce se vrátit.

Můj zaměstnavatel je super a já mu to rád vynahrazuju maximálním nasazením i nad rámec pracovní doby, když je to nutné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

vyhrožuje propušťením

Ve všech zaměstnáních, kde jsem po revoluci pracoval, si nás, dėlníků, žádný zaměstnavatel nevážil.Jediná odpověď na jakékoliv požadavky byla:POKUD SE VÁM TO NELÍBÍ, MŮŽETE JĪT.ZA BRANOU ČEKAJÍ DESÍTKY DALŠÍCH, KTEŘÍ NEBUDOU MÍT TAKOVÉTO POŽADAVKY.
Komunisti si svých dělníků vážili vīce.Který pak zaměstnavatel dá dělníkovi jako svatební dar poukaz do Tater jako jsme dostali my, s manželkou?Když někdo odcházel do důchodu dostal 5000 a rozloučení ( moji rodiče dostali poukaz na 14 dní do Bulharska k moři za celoživotnī práci v jedné fabrice ( oba tam pracovali 40 let).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

je v pohodě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

vyhrožuje propušťením

Neváží, a proto už na něj taktéž ser… Dělám jen to co je nezbytné a pracuji pouze na 50%. Doba kdy jsem makal jako vůl na 100% se snahou už je pryč, nestojí to za to :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

je v pohodě

Na jednu stranu ano, ale počítám, že jak by šlo o otázku peněz či nedejbože zvýšení platu, byla by s námi rychle hotová.

Na druhou stranu já bych si teda zaměstnance, který je schopen napsat Ť a E vedle sebe, příliš nevážil. Pokud by tedy nešlo o fyzickou práci, tam je to asi jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

vůbec nekomunikuje

jsou to zlatokopové za účelem rychlého zbohatnutí, člověk (zaměstnanec) znamená míň než kus nábytku který se vyhodí když omrzí a nový za nižší mzdu

setapouch: to byla pohádka, že jo…nebo žiješ na jiné planetě ? které ? které ?

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Josef 2000

je v pohodě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

je v pohodě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

je v pohodě

Mám nejlepšího šéfa pod sluncem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukáš Ondriš

vůbec nekomunikuje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Front

vyhrožuje propušťením

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

je v pohodě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

lexx: můj zaměstnavatel je opravdu fajn. Možná to chce změnit zaměstnavatele.

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

A co jiná možnost?
Již hodně roků zaměstnavatele nemám, ale naposledy to byla maximální buzerace. Považuje zaměstnance za podřadný druh.

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ReHu, ospravedlňujem s, omylom som dala diskusiu ku qentosovi do vašej. Asi si budem musieť nasadiť brýle :(

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

quentos „Pokud by tedy nešlo o fyzickou práci, tam je to asi jedno.“
nesúhlasím! Vážiť si treba každú prácu, bez ohľadu na to či ide o duševnú, alebo fyzickú. Dobrý zamestnávateľ si je vedomý, že každá práca je dôležitá, veď keby napríklad, nebolo „manuálnych“ upratovačiek a duševní pracovníci by sa utopili v odhodených papieroch… ak by neboli „manuální“ pekári, nemali by ste chlieb a pečivo… ak by neboli…
Kto si neváži prácu iného, neváži si ani svoju prácu.

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek