Pipka

Váží si vás zaměstnavatel?

Váží si vás váš zaměstnavatel, nebo hřeší na nezaměstnanost a vykořisťuje vás?

Nejlepší odpověď
setapouch

je v pohodě

Když byly hicy, objednal auto se zmrzlinou, pořádal občerstvení na střeše… Máme týden dovolené navíc a až deset dalších dnů volna (např. sick-days, nebo na charitu), dokonce můžeme až na rok přerušit zaměstnání, dělat, co chceme, a po roce se vrátit.

Můj zaměstnavatel je super a já mu to rád vynahrazuju maximálním nasazením i nad rámec pracovní doby, když je to nutné.

Další odpovědi
anonym

vyhrožuje propušťením

Ve všech zaměstnáních, kde jsem po revoluci pracoval, si nás, dėlníků, žádný zaměstnavatel nevážil.Jediná odpověď na jakékoliv požadavky byla:POKUD SE VÁM TO NELÍBÍ, MŮŽETE JĪT.ZA BRANOU ČEKAJÍ DESÍTKY DALŠÍCH, KTEŘÍ NEBUDOU MÍT TAKOVÉTO POŽADAVKY.
Komunisti si svých dělníků vážili vīce.Který pak zaměstnavatel dá dělníkovi jako svatební dar poukaz do Tater jako jsme dostali my, s manželkou?Když někdo odcházel do důchodu dostal 5000 a rozloučení ( moji rodiče dostali poukaz na 14 dní do Bulharska k moři za celoživotnī práci v jedné fabrice ( oba tam pracovali 40 let).

Lamalam

je v pohodě

Awe

vyhrožuje propušťením

Neváží, a proto už na něj taktéž ser… Dělám jen to co je nezbytné a pracuji pouze na 50%. Doba kdy jsem makal jako vůl na 100% se snahou už je pryč, nestojí to za to :)

quentos

je v pohodě

Na jednu stranu ano, ale počítám, že jak by šlo o otázku peněz či nedejbože zvýšení platu, byla by s námi rychle hotová.

Na druhou stranu já bych si teda zaměstnance, který je schopen napsat Ť a E vedle sebe, příliš nevážil. Pokud by tedy nešlo o fyzickou práci, tam je to asi jedno.

lexx

vůbec nekomunikuje

jsou to zlatokopové za účelem rychlého zbohatnutí, člověk (zaměstnanec) znamená míň než kus nábytku který se vyhodí když omrzí a nový za nižší mzdu

setapouch: to byla pohádka, že jo…nebo žiješ na jiné planetě ? které ? které ?

Josef 2000

je v pohodě

jáára

je v pohodě

Reezo

je v pohodě

Mám nejlepšího šéfa pod sluncem.

Lukáš Ondriš

vůbec nekomunikuje

Front

vyhrožuje propušťením

Emefej

je v pohodě

setapouch

lexx: můj zaměstnavatel je opravdu fajn. Možná to chce změnit zaměstnavatele.

ReHu

A co jiná možnost?
Již hodně roků zaměstnavatele nemám, ale naposledy to byla maximální buzerace. Považuje zaměstnance za podřadný druh.

led

ReHu, ospravedlňujem s, omylom som dala diskusiu ku qentosovi do vašej. Asi si budem musieť nasadiť brýle :(

led

quentos „Pokud by tedy nešlo o fyzickou práci, tam je to asi jedno.“
nesúhlasím! Vážiť si treba každú prácu, bez ohľadu na to či ide o duševnú, alebo fyzickú. Dobrý zamestnávateľ si je vedomý, že každá práca je dôležitá, veď keby napríklad, nebolo „manuálnych“ upratovačiek a duševní pracovníci by sa utopili v odhodených papieroch… ak by neboli „manuální“ pekári, nemali by ste chlieb a pečivo… ak by neboli…
Kto si neváži prácu iného, neváži si ani svoju prácu.