Vážená pani,zaplatí mi úřad práce cestu na pohovor do Vídně.Jsem nezaměstnaný a evidován na U.P. v Litvínově.

Poslal jsem svůj životopis do Wiener Stadtische Versicherung AG,Landesdirek­tion,Oberinspek­tor Robin Weinber,Quellen­strasse 72, Wien 1100, Email:r.weinber@sta­edtische.co.at a pan Robin Weinber mě pozval na pohovor do Vídně. Pan Weinber hledá lidi co umí německy a česky,kteří by pak pracovali jako pojišťovací poradci.
S pozdravem Jiří Kalina

Nejlepší odpověď
ReHu

???
Ptáš se na co? Jestli ti úřad práce zaplatí cestu?
Proč se neoptáš tam?
Doplňuji:
V ČR práce není? Do Vídně..... jo to by byl výlet pro hodně našinců.

Další odpovědi
Drap

Nezaplatí ti nic.ÚP neni cestovní agentůra, neproplatí ti ani cestu pokud tě sám pošle někam na pohovor.

mrblackwell

Pochybuji.

hanulka11

jedete tam ze své vůle , takže proč by měl úřad platit cestu…vy sháníte práci …dneska nikdo nic neproplácí