silva49

Vánoční stromeček pro děti do školky, kde se ptát?

Můžete mi prosím poradit.Potřebuji sehnat nějaký menší vánoční stromek pro děti z Mateřské školky z Prahy 9.Bohužel bych ho potřebovala co možná nejlevněji nebo za nějakou službu na oplátku.Nevíte kde se ptát?

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Zeptejte se prodejců, lesníků. Věřím, že když jim vylíčíte situaci,,tak se najde někdo kdo ho daruje. Jinak bych kontaktoval ostatní rodiče, udělal sbírku, nebo je také ¨možnost, že někomu roste malý stromeček na zahradě a je ochoten ho obětovat,,,