nikkk

Váha ženského prsu? :D

Asi to zní divně, a ani nevím, jak mě to napadlo, ale přemýšlela jsem o tom, kolik tak váží jedno prso např., velikosti C? Nehledejte za tím žádné úchylky nebo prasečinky, prostě mě to napadlo a vážit si ho nechci :D

Nejlepší odpověď
kropitko

tak asi kilo a půl až dvě kila,aspoň já si to myslím,taky jsem je nikdy nevážila.:-D

Další odpovědi
jakube33

Že si ho vážit nechceš budeš mít jeden asi jeden důvod.

Pirate_of_D1

Ono ani za živa vážit nejde. Ale pokud nezveřejní přesnou odpověď patolog, můžete porovnat hmotnost koupené slaniny o podobném objemu s objemem vašeho prsa.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Obchody-a-obchudky/Prodejci-potravin/Prodejci-masnych-vyrobku

Miroslavst

Asi to zní divně, a ani nevím, jak mě to napadlo, ale přemýšlel jsem o tom, kolik tak váží a dál to publikovat nemohu.