Rokio

Vadí vám, když se pes olizuje, když se snažíte usnout?

Mně například nevadí chrápání, rozvícená lampička, ani když někdo hraje na PC počítačové hry.

Vadí mi ale, když se pes buďto olizuje na intimních partiích nebo když se olizuje často a intenzivně. Nevadí mi, když se pes občas olízne, když to potřebuje a je to nutné. Když to ale dělá furt, tak mi to vadí.

Odpovědi
Rocker

Nevadí.Když si pořizuješ psa,musíš s podobnými věcmi počítat.
Máme teď 4měsiční štěňátko,to mi občas v noci funí do ucha a vůbec mi to nevadí.