JeRRyi88

Vadí to, když budu nabíjet mobil Xiaomi nabíječkou značky Samsung?

Vadí to když budu nabijet nabiječkou značky Samsung mobil Xiaomi ?

Konkrétně nabiječkou s výstupnim proudem 2A Baterii o kapacitě 3100mAh. Tak aby to nepoškodilo baterii.

Minas: Děkuji za odpověď. Ano i tento má micro usb :)

Nejlepší odpověď
lexx

nevadí, pokud přípoj/koncovka odpovídá tak není důvod k obavám, jenom napětí (V) musí pasovat odběr proudu (A) si baterie stanoví sama podle stupně nabití a vnitřního odporu

Další odpovědi
Minas

90% mobilů má mini USB, které je stavěno tak aby jsi to mohl nabíjet čímkoliv a cokoliv. Jaký mobil dnes, krom Iphonu nemá mini usb ? :D

ReHu

Nevadí.
Podle baterie se bude nabíjet kratší nebo delší dobu.

cochee

Minas: troufám si tvrdit, že žádný ze současných mobilů (myšleno nyní na trhu) nemá miniUSB konektor. Mají totiž mikro USB. To je rozdíl, protože mini do mikro (ani naopak) nezapojíš. Viz zde: http://phandro­id.com/wp-content/upload­s/2009/06/microu­sb-vs-miniusb.jpg