NeřešMě;)

Vadí mužům vaginální výtok?

Kamarádka má vaginální výtok, je jí 17 let a chce se se svým přítelem vyspat, ale stydí se, že se mu to bude hnusit.

Nejlepší odpověď
gecco

Nějaký vaginální výtok je normální a běžný (koneckonců – poševní sekrece je zcela přirozená) – tak proč by se holka měla příteli „hnusit“???
Na druhou stranu – má-li výtok svědčící o nějaké ´nemoci´ (infekce, mykóza…), měla by se napřed vyléčit – ať přítele nenakazí…!

Další odpovědi
pusinka50

Vaginální výtok NENÍ normální! Pakliže se výtok projevuje znečištěnými kalhotkami nebo i dokonce nějakým, byť menším, zápachem, měla by postižená osoba navštívit gynekologa. On jí vyšetří (udělá stěr z poševních stěn) a podle toho nasadí tablety. Buď na perorální (ústní) nebo poševní vkládání. Důvod výtoku může být jakýkoliv, ale stačí cca týden užívat tablety a je po výtoku. Když to postižená osoba nebude řešit, mohlo by se stát, že nakazí i svého přítele a budou muset tablety užívat oba.

simoneta

Myslím ,že je to zcela normální. Výtoky jsou silnější před příchodem MS, pokud to kamarádce tak vadí, ať počká až bude mít po,ale zdali má ,,normálního'' přítele ať v tom nehledá problém. Vždyť i kluci mají své vady. ;)

anonym

Tak kamarádce doporuč klistýr?

anonym

Pokud máš výtok jako kamarádka,raději bych počkal,až to vyteče a potom na to vlítnul!
Doplňuji:
Babu s výtokem?to né.,hygiena na prvním místě …

tony2412

vadí!!!!!!!

anonym

Simoneta – V 17 letech si holky rády utahují (obzvláště dnes)ze všech kolem,protože moc dobře vědí?!Neřeš Mě hihi…,ale chápu,že jisté otázky či odpovědi můžou být přínosem pro někoho jiného zajisté too.