Mirek Darvas

Vadí když sem do přihlášek napsal na druhé místo školu na kterou chci jít?

Odpovědi
Lukáš Rusek

Letos jsem taky vyplňoval dvě přihlášky. Na obou to napíšeš úplně stejně. Když školu napíšeš jako první neznamená že na ní chceš nejvíc ale to určuje termín přijímacích zkoušek. Tohle tam je napsané: Pořadí, v jakém uvedete jednotlivé školy, příp. obory vzdělání, neznamená preferenci nebo pořadí zájmu o uvedené školy, ale pouze termín, ve kterém budete na příslušné škole konat jednotnou přijímací zkoušku –1. škola tedy znamená 1. termín konání, 2. škola 2. termín konání jednotné přijímací zkoušky. VIZ: https://cermat­.cz/files/files/Ak­tuality/Pruvod­ce_vyplnenim_prih­lasky_final.pdf

elkon

A proč na druhé, proč ne na první? Když tam chceš jít.

Emefej

Mě to nevadí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.