Daniel90102

jaký máte názor na ježdění na 125ccm motorce v zimě?

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat jaký máte názor na ježdění na motorce v zimě, ale na 125ccm, samozřejmě když není sníh a jen mrzne, škodí to nějak motorce?

Odpovědi
Kepler

Motorce to neškodí, ale jezdil bych jen při teplotách nad nulou. Na namrzlé silnici si usteleš ve škarpě ajn cvaj. A hlavně by to chtělo opravdu teplé a větruvzdorné oblečení, hlavně rukavice. Jako mlaďoch jsem taky byl takový blázen. Mohl bych vyprávět.

Emefej

Motorka to zvládne. Zima bude víc vadit jezdci.