Jsemtady

V mobilni verzi Odpovedi.cz mi nejde doplnovat odpoved a uvital bych vice ksichtiku ikon uzivatelu, jste na tom podobne?

Doplňuji:
Jej trosku spatne polozena otazka. Zajimalo mne spis jestli vam taky nejde doplnovat odpoved v mobilni verzi coz vidim jako drsnou chybu a zkousel jsem to ve vice prohlizecich. Ty ksichtiky bych spis uvital v bezne verzi vic moznosti, takto nevim jestli ma treba Bedy ksichtik vypadajici jak opravdovy Bedy a myslim ze ne 🙂

Nejlepší odpověď
Bedy

Mobilní verze jsou dělány proto, aby jejich načtení bylo co nejrychlejší a co nejlevnější. Takže souhlasím s česílkem – upřednostňuji bez grafiky.

Další odpovědi
anonym

Ne, pokud je to mobilní verze, preferuju bez grafiky. Rychlé načtení, menší tok dat.