Avatar uživatele
annas

V lásce a válce je vše dovoleno. Jak dalece souhlasíte s tímto tvrzením?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, anonym, vagra, nabubindes, Drap, anonym, gagaga před 5060 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Je to klišé zneužívané ubožáky, slabochy a zakomplexovanými diktátory, kteří tímto omlouvají svoji neschopnost řešit situace a konflikty nenásilnou a humánní cestou.
Důkazy nepravdivosti tvrzení „V lásce a válce je vše dovoleno.“ jsou například zákony o rodině a domácím násilí, nebo procesy s válečnými zločinci v Norimberku, Tokiu a Haagu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Zjednodušeně…do­voleno je vše, pokud svým jednáním a činy neubližuji někomu jinému.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je krásne tomu veriť. Ale žiaľ nie je to pravda. Chcete snaď z lásky zabiť? Oficiálne vojna sa týka boja ozbrojencov – vojakov, ale doplácajú na to neozbrojení civilisti. Myslíte si snáď, že je správne v mene víťazstva zabiť dieťa?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

když dojdou argumenty dochází k násilí aď už ve jménu lásky či války… člověk asi potřebuje vždy možnost jak si cokoli odůvodnit proč jsem to musel! horší varianta je proč jsme to museli! další hrůza ve jménu čeho jsme to museli! no a amerika se vměšuje zejména tak, že prohlási za teroristu a vejménu všeho tam pošle třeba české vojáky… to už jsem ale zažel jinam! úvaha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

PANÍ ANNAS NAPROSTO SOUHLASÍM S PANEM BUMBESEM,–--ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek