hapiky

V kterém roce života se nejvíc mění lidské tělo?

Je nechtěné ukládání tuků prioritou některých let?

Nejlepší odpověď
annas

Tělo se mění v souvislosti s růstem a pohlavním dospíváním.

Nejvíc u žen v období přechodu, menopausy. Tělo se na ni připravuje asi od 45 let a kdy vaječníky vyhasnou, se různí.

Když poslouchám TV, objevuje se reklama – že v této době se mění ženská postava přibývají tuky na bocích, na břiše apod.

Každá žena to ví. Ale co když si některá koupí nějaký přípravek na spalování tuků. Váží třeba stejně, ale její tělo má jiný tvar.

Jak jsem uvedla, ukládání tuků je prioritou u žen tohoto věku.

U mužů je to různé. Pokud pije hodně piva, vzniká tzv. pivní břicho, těžko říct, kdy se objevuje.

´

Další odpovědi
Drap

Nejvíce se mění v prvním roce života. Ukládání tuků je až podstatně později. U každého je to jinak, záleží totiž na mnoha faktorech. Nejde určit nějaký průměrný věk. Někdo neukládá tuky celý život.

Kepler

Od narození přes pubertu až do dospělosti. Změny jsou vzrůstem, proporcemi i hormonální. Mezi třicítkou a čtyřicítkou se většinou začnou projevovat sklony k tloustnutí, ale zdaleka to neplatí vždycky.

zjentek

Po pětasedmdesátce už se to pak všechno mění hodně!

Mp2

Kolem 27 let jsi v nejleošim stavu.
Potom už se všechno jen pomalu zhoršuje

autacek

V nultém.

Dochy

Nejvíce v tom nultém/prvním a pak v tom posledním.