Kelt

V kolika jazycích umíte základní číslovky do stovky?

V kolika jazycích umíte napsat a vyslovit správně jakoukoli číslovku od jedné do 100? Počítá se i čeština a slovenština

Nejlepší odpověď
Jájuš

V jednom až čtyřech

Další odpovědi
RyuzakiKate

V pětí až osmi

Tak teda čeština, slovenština, pak angličtina, němčina a japonština (ale tu pouze vyslovit, znaky eště né, uznáš mi to? :)).

quentos

V pětí až osmi

krom češtiny a slovenštiny ještě anglicky, německy a francouzsky. Rusky už jsem to zapomněl :{/>

Lamalam

V pětí až osmi

česky, slovensky, anglicky, německy, rusky, latinsky, řecky.

Hawajka

V jednom až čtyřech

Doplňuji:
Samozřejmě Česky a Slovensky ;))))
Trochuá zvládám i Ukrajincky (ale někdy mi některé číslo vypadne)
A určitě Anglicky :)

Agneta

V pětí až osmi

talka

V jednom až čtyřech

V jednom až čtyřech
Doplňuji:
V pěti až osmi
Vlastně – když se počítá i čeština; německy, francouzky, latinsky, anglicky.

Emefej

V pětí až osmi

Česky, slovensky, rusky, anglicky, německy, Na VŠ to do nás hustili i řecky a latinsky, nevím, zda bych to ještě dnes dal bez chyby.

anonym

V jednom až čtyřech

Doplňuji:
česky,slovensky,an­glicky,německy

anonym

Ve více než osmi

Doplňuji:
mám google

honza19hk

V jednom až čtyřech

Doplňuji:
Neměcky, slovensky, anglicky,rusky, češtinu nepočítám.

Luxx

V jednom až čtyřech

německy, anglicky + kdysi jsem to zvládala rusky, ale teď – nevím.. asi už budu mít v ruském počítání mezery…
česky a slovensky – to nepočítám… a cigánsky umím jen do 10..