V jakých povoláních se létá na služební cesty?

Mohl by jste mi někdo napsat některé povolání ?? Děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

Třeba tady,mě samotnému by se to líbilo:

Zdroj: http://www.eso­travel.cz/infor­mace/kariera/

Další odpovědi
led

Palubný personál leteckých spoločností. Tí lietajú určite :)
Prakticky skoro v každom, ktoré musí rýchlo prekonávať veľké vzdialenosti.
Môžte byť aj naftár na ropnej plošine, tiež vás tam preváža vrtulník. Takže nie sú to len profesie „bielych golierov“.

quentos

zeptejte se našich poslanců, rádi povypráví :{/>

Deli

Třeba manažer v pivovaru kontrolující kvalitu piva po celém světě. Lítá, navíc s týmem dívek a dělají, že jsou parta, co se přišla bavit. Ochutnají pivo, chvilku posedí a jdou o hospodu dál. Pak to celé sepíší a letí zas jinam 🙂

Michal Kole

Existují „létající prostitutky“, ale neposkytují přímo „tamto“. Spíš Vás jenom „doprovodí“ a „popijí“ s Vámi. Nic víc.

To jsem někde četl, ale už si to nepamatuji tak přesně, tam promiňte pokud jsem to přeformuloval nepřesně.

pusinka50

Např. různí manageři v obchodě export-import při domlouvání kupních smluv v různých komoditách, čili různých druzích zboží

lexx

Profesionální politik. jinak znám spoustu povolání kde se letí na cestu. denně a bezdůvodně.