nyjono

V jakém režimu je telefon, když mi po 7 zvoněních hlásí, že je číslo nedostupné?

Když by byl telefon mimo signál nebo vypnutý, neozvala by se hláška hned? Ne až po 7 vyzváněcích tónech?

Nejlepší odpověď
Justin1

Možná to není žádný zvláštní režim tvého telefonu, ale spíš nějaké nastavení volaného telefonu nebo služeb tvého nebo jeho operátora.

Další odpovědi
xiperio

Nebo měl volaný na telefonu nastaveno přesměrování. A když to nebral tak je možné že konečný telefon , na které bylo přesměrování byl nedostupný.

alik360

Nebo s tebou někdo nechtěl mluvit a hned jak vyděl že mu voláš tak vypl telefon nebo neslyšel zvonit mobil a pak už za chvíli měl špatný signál.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Aliku360, že by pokaždé počítal 7 zvonění?