nikolkap

V jakém programu se dá dělat grafika třeba do blogu?

Znáte nějaký takový program?

Odpovědi
Fyzik

Co si pod tím představit? Jestli myslíš nový vzhled pro blogy, to si jen tak vytvořit nemůžeš. Pokud ano, jistě to bude v pravidlech blogu sděleno. Napiš také na podporu blogu, tam ti jistě poradí. Jinak na grafiku je dnes samozřejmě nejrozšířenější Adobe Photoshop (rastrová grafika) nebo Adobe Illustrator (vektorová grafika).

Michal Kole

Nemusí být na to program, můžeš to nakreslit v ruce a pak naskenovat 🙂

Na vektorovou grafiku je zdarma:inkscape, Dia (může libovolně měnit velikost čar, obdélníků, kružnic a nemusíš nic „gumovat“)
bitomapová/rastrová grafika (na úpravu fotek): Photofilter 7, Gimp

všechny 4 jsou zdarma v češtině.

Kdyby něco napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz