iceT

V jakem programu by obrazky mely byt,aby to fungovalo spravne?

Stahnu si obrazek,schema ci podobnou ptakovinu na plochu,ale v ikonce se mi ukaze nespravny program,tudiz kdyz si to poslu na mobil,nejenze se mi to v mobilu neulozi,ale mobil se mi vypne a smaze vse doposud poslane.Zrejme jsem neco prepla a nevim jak to vratit zpet.

Odpovědi
Manuel

kde to stahuješ?

iceT

zedge.net,az do ted jem nemela problem,jen se mi po ulozeni na plochu zmenil program,a ten jsem asi prepla ja,jenze to neumim vratit na ten puvodni,ani nevim jaky program to byl.