dust8

V jaké vzdálenosti od routeru má ještě extender nějaký smysl?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak „nějaký smysl“ to může mít při různých vzdálenostech, záleží na požadavcích.

  1. smysl č. 1 > vzdálenost, kdy je extender schopen komunikovat (potažmo opakovat) s routerem plnou rychlostí (rychlost je prostě RYCHLOST, no)
  2. smysl č. 2 > vzdálenost, kdy je extender ještě schopen nějaké komunikace s routerem (rozšíří se plocha pokrytí signálem oproti bodu „a“, ovšem za cenu snížení rychlosti sítě
  3. … atd. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.