simonka

Ve které platové třídě je velitel ostrahy a o jakou jde částku, když vede kolektiv 10 lidí?

byla jsem jmenovaná do funkce velite ostrahy v platové třídě 1 za 55,10 Kč jako ID, ale ve smlouvě jsem vedena jako strážce. Po 3 měsících si prý mohu dát písemnou žádost o navýšení mzdy, ale neříkají do jaké platové třídy atd. poradíte?? děkuji

Odpovědi
Kyta

Nejprve je strážce,pak závodčí a pak velitel,,asi tě podvedli.jináč nevím,,

ivzez

Simonko, tohle je úplně zbytečná otázka.
Máte to, co jste si DOBROVOLNĚ sjednala.

Platové třídy se Vás navíc netýkají, protože
agentury nejsou státními zaměstnavateli.