Banán94

V jake/které nemocnici zjistím, zda můžu mít sex?

Odpovědi
Kepler

Když jsi už zjistil, že máš erekci a jsi schopen ejakulace, pak nechápu tvoje obavy. Jestli je v tom ještě něco jiného, pak ti nejlíp poradí sexuolog, není třeba nemocnice. I když – v nemocnici jsem zjistil, že ještě můžu mít sex, když mě fyzicky kontaktovala krásná sestřička s kratičkou uniformou a velkejma…:-). A možná ti poradí i ten obvoďák, tam bych začal.

marci1

Pokud máš tento dojem, navštiv svého praktického lékaře, zkonzultuj to s ním.

agentpv

NA to nepotřebuješ nemocnici, ale ženskou.