autacek

V Excelu mám ve sloupcích data typu 1500/3000, jakým postupem tento text převést na matematický výsledek 0,5?

Pochopitelně že se mi nechce doplňovat ručně před každý údaj znak „rovná se“.

Nejlepší odpověď
Justin1

Tohle video by mohlo pomoci.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QLG4Am5CBuk

Další odpovědi
Alesh

Já bych to řešil VBA skriptem. Klidně ti ho napíšu, to není problém. Jen bych potřeboval znát 1) sktrukturu dat, tj. v kterých sloupcích to jsou ty hodnoty a 2) kam se mají doplnit ty vzorce (vedlejší sloupec, přepsat původní položky apod.).
Ideální by bylo ten sešit nasdílet a nastínit, to požadované zpracování, třeba přímo v něm.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@Justin1 Díky, to by bylo super, bohužel to asi nefunguje v Excelu 2007 :(

autacek

Použil jsem nakonec CONTACENANTE a překopíroval to přes notepad, pak to šlo, díky.