Lucie23

V čem podle vás spočívá krása života ?

Klidne se rozepište ale nejdřív prosím zkuste napsat jen jedno jediné slovo. Tak jak se to dělá na základkách. Je to rodina? Laska? …

Nejlepší odpověď
annas

Krása života – dokázat či nalézt krásu uvntiř sebe; radovat se z maličkostí, drobných radostí a přenášet je do vnitřního světa …

Např. dokonalost se skládá ze samých maličkostí, ale sama dokonalost není maličkost. Rovněž každý den je je plný okamžiků, prožitků, zdánlivých maličkostí, kterí přinášejí radostí či zklamání,. To všechno utváří náš život, proto je třeba ho žít a život milovat , chránit, bojovat aj. – přijímat s pokorou to, co nám nabízí. … v tom je ta krása

Další odpovědi
Drap

V životě samém.

gecco

Krásný život má ten, kdo si jej dokáže užít – a přežít…
😉
A to nemusí vůbec souviset ani s rodinou, ani sláskou, tím méně s penězi…
😉

zzzlatokopka

Podle mého je hlavní, aby byl člověk zdravej.

Moc obdivuji všechny ty, jež mají velké zdravotní omezení a i přesto dokážou naplno žít:-)

Dane

Krása života spočívá v cestě ke štěstí.

Každý z nás chce být šťastný a nikdo nechce trpět. Při dosahování tohoto mentálního stavu nás mohou brzdit negativní myšlenky a emoce… (Dalajlama)

marci1

Krása života spočívá v tom, že máme to štěstí, že žijeme, že si můžeme užívat příjemných, sympatických lidí, se kterými nám je dobře, můžeme si užívat krásy přírody, radovat se z maličkostí, být zdravý a v psychické pohodě. Pokud ještě máme to štěstí, že zažijeme krásnou lásku a super rodinu, je to ta pravá „Krása života“. 🙂
"Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. " (Ota Pavel)

suaeda

Život sám. Dar života je nám dán a měli by jsme jej umět žít. Každý podle svého. Během našeho žití musíme překonávat překážky, které nás zocelují a postupně nás vylepšují. Ne všichni tohoto „daru“ umíme využívat. Nemyslím žít na úkor jiných a postupně je na své cestě životem vykořisťovat a likvidovat. Ale především bojovat sám se sebou. Je to těžké a mnohdy se nám nedaří. O to větší radost a uspokojení ale máme, pokud se nám v životě vlastním přičiněním něco podaří.

anonym

Láska…s láskou má svět naději, i já, i ty, my všichni

anonym

Krása života spočívá v tom,že se mají lidé rádi a že jsou na sebe hodní,jsou zdraví a jsou spokojeni,protože žijí jeden pro druhého.

lexx

krása a života ? promiň ale kolik máš dneska promile v žíle ?

ReHu

Jak souvisí krása života se životosprávou?