quentos

Uživatelé internetového prohlížeče Opera, máte stejný problém jako já při psaní mailů?

Jakmile otevřu formulář pro psaní, přesune se kamsi před pole obrazovky, takže v podstatě nic nenapíšu. Prohlížeče Chrome ani ChromePlus mi to nedělají, je to, zdá se, specifikum Opery a její výrazné mínus. Máte někdo tip, jak to obejít?
Doplňuji:
doktorphlox: firefox jsem používal před Operou a zklamal! Neustále se sekal.

Nejlepší odpověď
doktorphlox

Přejít na Firefox!

Další odpovědi
anonym

Zkus starší verzi Opery.Já měl problémy s tou novou!

anonym

tak předně udržujte verzi opery vždy na nejnovější verzi, downgrade není v případě internetového prohlížeče nikdy dobré řešení (především tedy z bezpečnostních důvodů ale i funkčních)

nahlašte tento problém na této stránce, kde se jim budou zabývat přímo vývojáři opery http://bugs.o­pera.com/wizar­ddesktop/

tom004

Dobré poledne.Jenom poznámku.Používám Firefox s W-Vista od začátku,cca 2 roky,a nestalo se mi,že by s ním byl jakýkoliv problém.

Tombik

Doporučuji FF nebo Safari. FF 4.0 je bezporuchová a rychlá verze. Stojí za to!

RomanP

sekání FF není rozhodně problém browseru ale nejspíš nepořádku v PC

quentos

ve webmailu, jinak bych si nestěžoval na divný chování prohlížeče ;{)>

Jirka P.

No vzhledem k tomu, že prohlížeč Opera obsahuje mailový klient, tak by se dalo čekat, že ho používáte. Jinak u problémů s konkrétním webem je třeba uvést ten web, za mě můžu říct jen, že mi Opera na mém freemailu funguje.

Jirka P.

Ty maily píšeš v M2 nebo v nějakém webmailu?