Avatar uživatele
quentos

Uživatelé internetového prohlížeče Opera, máte stejný problém jako já při psaní mailů?

Jakmile otevřu formulář pro psaní, přesune se kamsi před pole obrazovky, takže v podstatě nic nenapíšu. Prohlížeče Chrome ani ChromePlus mi to nedělají, je to, zdá se, specifikum Opery a její výrazné mínus. Máte někdo tip, jak to obejít?
Doplňuji:
doktorphlox: firefox jsem používal před Operou a zklamal! Neustále se sekal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Kerberus, tom004 před 4729 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
doktorphlox

Přejít na Firefox!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkus starší verzi Opery.Já měl problémy s tou novou!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

tak předně udržujte verzi opery vždy na nejnovější verzi, downgrade není v případě internetového prohlížeče nikdy dobré řešení (především tedy z bezpečnostních důvodů ale i funkčních)

nahlašte tento problém na této stránce, kde se jim budou zabývat přímo vývojáři opery http://bugs.o­pera.com/wizar­ddesktop/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Dobré poledne.Jenom poznámku.Používám Firefox s W-Vista od začátku,cca 2 roky,a nestalo se mi,že by s ním byl jakýkoliv problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Doporučuji FF nebo Safari. FF 4.0 je bezporuchová a rychlá verze. Stojí za to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

sekání FF není rozhodně problém browseru ale nejspíš nepořádku v PC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

ve webmailu, jinak bych si nestěžoval na divný chování prohlížeče ;{)>

před 4729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jirka P.

No vzhledem k tomu, že prohlížeč Opera obsahuje mailový klient, tak by se dalo čekat, že ho používáte. Jinak u problémů s konkrétním webem je třeba uvést ten web, za mě můžu říct jen, že mi Opera na mém freemailu funguje.

před 4726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jirka P.

Ty maily píšeš v M2 nebo v nějakém webmailu?

před 4729 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek